18.-20.05.2012 - Dvoutakti na kolejích 760 mm PDF Tisk Email

Pozvanka

FOTKY ze srazu naleznete zde.

 

Víkend v České Kanadě ve spolupráci s Jindřichohradeckými místními drahami (JHMD). Ubytování v kempu www.chatyslunecnice.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript 49°8'36.652"N, 15°8'44.213"E, rezervace ubytování přes jejich web (uveďte, že patříte k trabantům/wartburgům atp).

Pátek:

Příjezd, registrace, dle počasí - oheň, kytara, foukačka, zpěv, kvílení a další nadšenci, program pro děti.

Sobota:

Dopoledne spanilka nejkrásnějšími místy České Kanady, kolem poledního příjezd do Jindřichova Hradce, výstava aut na nádraží, individuální oběd, ve 14:12 přijede vlak místních úzkokolejek s překvapením (stejně už to víte), ve kterém máme rezervovaný vlastní vagón ve směru Nová Bystřice a zpět (odj. 14:28, návrat 17:56). Návrat do kempu.

V 19:00 Valná hromada AICE

Od 20:00 retrovideodiskotéka 60tá až doposud, 100 piv zdarma, pálenka výhodně!

Neděle:

Krušná rána opilcova, po sesbírání odjezd do Třeboně na exkurzi pivovaru Bohemia Regent, dále možno podniknout cestu kolem Světa (na to přítelkyně nebo manželka uslyší) a pak hajdy domů.

Stravování: V kempu drobné občerstvení, pivo, limo, možno zajistit kvalitní špekáčky. Na přání zajistíme i opékáčky :-), pro náročnější je hospůdka v obci Vlčice nebo Střížovice, cca 1,5km, pro nejnáročnější je každá chatka vybavena kuchyňkou!

Startovné je za posádku:

250kč

pro členy AICE nebo členy klubů organizovaných v AICE 200kč - průkazky s sebou.

Jízdné ve vlaku 72kč/os.

Vzhledem k omezenému počtu míst ve vlaku JHMD, nahlašte, prosím, závazně účast do 31. března 2012 sem do karty srazu, nebo na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . V případě většího zájmu doobjednám vagón.

Už teď se těšíme!